Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Професору університету імені Пилипа Орлика провідна американська психологічна асоціація надала статус міжнародного членства

Доктору психологічних наук, професору, дійсному члену Європейської академії природознавства (Единбург, Великобританія), ректору Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика Наталії Євдокимовій Американська психологічна асоціація надала статус міжнародного членства.

Американська психологічна асоціація (APA) є найбільшою науковою та професійною організацією психологів у Сполучених Штатах Америки та однією з найвпливовіших психологічних організацій у світі. Заснована в 1892 році, APA нараховує понад 121 тисячу осіб.

Членство в APA надає доступ до широкого спектру ресурсів, включаючи наукові публікації, конференції, професійний розвиток та можливості для мережевих зв’язків. 

Євдокимову Н.О. відзначили за її активну наукову діяльність у заснуванні та розвитку власної наукової школи.

Ця школа розробляє проблематику розвитку особистісної ідентичності, способу життя, професіогенезу, професійного розвитку та становлення особистості, формування стратегії професійної діяльності, професійної рефлексивності.

Школа створена у 2013 році. До її складу входять молоді учені, що, під керівництвом професора Н.О. Євдокимової, проводять наукові дослідження з даної проблематики. Результати досліджень апробуються на всеукраїнських та міжнародних конференціях, симпозіумах та представлені у захищених дисертаціях з наукової спеціальності «Педагогічна та вікова психологія», а також втілюються у педагогічній практиці.