Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Представники студентського секретаріату Університету імені Пилипа Орлика, медійники «Медіамайстерні» стали учасниками важливого заходу – громадської ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад»

Представники студентського секретаріату Університету імені Пилипа Орлика, медійники «Медіамайстерні» стали учасниками важливого заходу – громадської ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад», яка у 2023 році ініціювала публічну кампанію «Молодь у місцевому врядуванні».

Проект створений з метою формування практичного досвіду серед молоді щодо діяльності місцевих депутатів та функціонування місцевого самоврядування.

Сьогодні, в рамках цієї ініціативи» активна молодь мала можливість зустрітися з секретарем міської ради Дмитром Фальком та поспілкуватися з представниками депутатського корпусу нашого міста: Наталією Горбенко та Дмитром Січком.

У комфортній атмосфері відбулась комунікація молоді з депутатами, учасники ставили питання стосовно роботи міської ради та їхніх завдань як представників місцевої влади. Було важливо почути їхні погляди на ключові проблеми міста, які вони планується вирішити.

Крім того, у рамках зустрічі, відбулася екскурсія міською радою.

«У цілому, захід був дуже важливим та корисним для нас, як молоді Миколаєва. Він дав можливість краще розібратися в процесах прийняття рішень на місцевому рівні та поспілкуватися з людьми, які беруть участь у цьому процесі. Цей захід надав молоді стимул брати активну участь у житті нашої громади і допомагати вирішувати проблеми молоді нашого міста», – відмітили учасники.