Допомагаємо – перемагаємо!

Спільна благодійна акція відбулась в рамках  Програми «Допомога постраждалим від війни людям України» та Меморандуму «Про співпрацю і партнерство» між Благодійним Фондом «Мф.7:7» та Міжнародним Класичним Університетом ім. Пилипа Орлика.

Донором акції громадська організація «Кенгуруш» (м. Київ). Висловлюємо слова вдячності колективу ГО «Кенгуруш» та її засновниці Євгенії Озкан за плідну та ефективну благодійну роботу, яка так необхідна людям у воєнний час. Саме ГО «Кенгуруш» стали першим «золотим донором», Програми «Допомога постраждалим від війни людям України». Віримо та сподіваємось на подальше партнерство та дружбу.

Спільна благодійна акція тривала в період з 19.10-23.10.2023 року. Гуманітарний вантаж складався із дитячих речей та взуття, дитячого харчування, іграшок, предметів для навчання, одягу та взуття для дорослих, постільної білизни, посуду, предметів особистої гігієни та багатьох інших необхідних речей.

Гуманітарну допомогу одержали: “Міська лікарня №1” (м. Миколаїв); “Міська лікарня №3” (м. Миколаїв); “Міська лікарня швидкої медичної допомоги” (м. Миколаїв); “Міська дитяча лікарня №2” (м. Миколаїв); “Миколаївська спеціальна школа № 3”; Мішково-Погорілівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат (Миколаївська область); громадяни пільгових категорій, що мешкають в с. Ясна Поляна Ольшанської громади Миколаївської області; ВПО, що мешкають в м. Миколаєві та волонтерський центр (м. Херсон). 
Також, гуманітарну допомогу було надано волонтерському центру Херсонського державного університету, який щодня допомагає мешканцям міста виживати в умовах постійних обстрілів міста російськими окупантами. Висловлюємо слова підтримки всім волонтерам центру та особисто ректору Херсонського Державного Університету д.п.н., проф. Співаковському Олександру Володимировичу.
Висловлюємо слова вдячності всім небайдужим людям, які були причетні до цього заходу. Людська доброта, самовіданність та потреба діяти – це саме ті риси, які ведуть Україну до Перемоги!