Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Миколаївщина стала новатором у реалізації проєкту по роботі з ветеранами. 

Уперше в Україні, в рамках розробки професійного Стандарту фахівця з супроводу ветеранів та мобілізованих осіб, Університет імені Пилипа Орлика проводить практику здобувачів вищої освіти на посадах Фахівця по роботі з ветеранами у різних ОТГ області.

Заступник голови Миколаївської ОВА Олександр Трайтлі, за підтримки губернатора Віталія Кіма, взяв активну участь в обговоренні та реалізації проєкту. Миколаївська ОВА підтримала ініціативу Університету імені Пилипа Орлика, і Миколаївщина сталаекспериментальною платформою для реалізації проєкту. Це дає змогу отримати реальні результати щодо апробації нового для нашої країни соціального проєкту. «Цей фахівець надзвичайно потрібен у кожній громаді, він може акумулювати діяльність фахівців різних ланок, є координатором та комунікатором, а також медіатором між ветераном та різними структурами», – відзначив віце-губернатор.

Експериментальну роботу уже розпочали. Здобувачі плідно взаємодіють із ветеранами та членами їхніх сімей, допомогають із психологічним, соціальним, медичним та юридичним супроводом.

Відмітимо, що на засадах Стандарту по роботі з ветеранами, до складу робочої групи розробки якого увійшли науковці Університету імені Пилипа Орлика, здійснюватиметься законодавче врегулювання запровадження посади фахівця по всім адміністративно-територіальним громадам України. 

Розробка та впровадження інтегруватиметься в широкому співробітництві на загальнодержавному рівні та з використанням міжнародного досвіду. До цієї роботи, ініціатором якої стала Миколаївська область на чолі з губернатором Віталієм Кімом,долучився Офіс реформ Кабінету Міністрів України, військові адміністрації та ветеранські організації, державні служби.

Соціальний експеримент, ініційований Миколаївщиною, взяв високий старт. Разом до ПЕРЕМОГИ!