Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Університет імені Пилипа Орлика увійшов до складу робочої групи з розробки важливого стандарту 

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика увійшов до робочої групи з розроблення професійного стандарту за професією «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Міністерство у справах ветеранів, спираючись на постанову Кабінету Міністрів України та нараду під головування Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, затвердили її склад. 

До складу робочої групи від університету увійшли: в.о. ректор – доктор психологічних наук, професор Наталія Євдокимова, перший проректор кандидат економічних наук, доцент Гордій Бєлов, декан факультету економіки і права – кандидат економічних наук, доцент Галина Рябенко, доктор юридичних наук, доцент Інна Підберезних.

На засадах стандарту здійснюватиметься законодавче врегулювання запровадження посади фахівця по роботі з ветеранами по всім адміністративно-територіальним громадам України. 

Розробка та впровадження інтегруватиметься в широкому співробітництві на загальнодержавному рівні та з використанням міжнародного досвіду. До неї залучено Офіс реформ Кабінету Міністрів України, Миколаївську обласну військову адміністрацію, державні служби області та міста.