Меморандум про плідну співпрацю підписано між Міжнародним класичним університетом імені Пилипа Орлика та Українським Державним університетом імені Михайла Драгоманова

Така взаємодія між вишами дозволить впровадити та реалізувати важливі у загальнонаціональному контексті наукові, освітні, соціальні проекти, що сприятимуть ефективному впровадженню стратегій якості освіти.

Підписали документ перший проректор Університету імені Пилипа Орлика Гордій Бєлов та ректор столичного вишу – Віктор Андрущенко.

На рівні двох адміністрацій вишів узгоджена та намічена співпраця щодо

підвищення якості вищої освіти, спільної участі у міжнародних освітніх та наукових проектах, грантових програмах.

Цікавим буде також обмін досвідом у розрізі рецензування освітніх програм, підвищення кваліфікації викладачів, інноваційних підходів до викладання фахових дисциплін.

Крім того, одним із пунктів Меморандуму є продовження навчання наших студентів спеціальностей “Дошкільна освіта” та “Початкова освіта” на магістерському рівні у столичному виші.

Співпраця стосуватиметься ще іноземного досвіду у сфері вищої освіти, у тому числі в розробці професійного стандарту «Фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб», що розробляється Міністрством у справах ветеранів України.