Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика вітає з присвоєнням вченого звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1166 від 23.12.2022 р. ректорат та професорсько-викладацький склад Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика щиро вітають:

• кандидата юридичних наук, доцента Стременовського Сергія Миколайовича із присвоєнням вченого звання професора кафедри права;
  • кандидата наук із соціальних комунікацій Стєкольщикову Валентину Андріївну із присвоєнням вченого звання доцента кафедри журналістики та філології;
  • кандидата фармацевтичних наук Висоцьку Ларису Валеріївну із присвоєнням вченого звання доцента кафедри фармації.

Шановні колеги, прийміть наші вітання та побажання наукових звершень та творчої наснаги. Нехай ваша плідна робота стане запорукою успіху та визнання!