Отримати диплом Євросоюзу, навчаючись у Миколаєві, сьогодні це реально.

Університет імені Пилипа Орлика уклав договір з Університетом економіки та гуманітарних наук в м. Варшава (Польща) про спільну підготовку бакалаврів і магістрів в Миколаєві

Отримати європейську освіту в Миколаєві стало реальністю. Процес прийняття Україною європейських цінностей і стандартів супроводжується формуванням спільного освітнього і наукового простору та розробкою єдиних критеріїв і стандартів у цій сфері. В рамках міжнародних договорів між Польщею та Україною про визнання документів про освіту Університет імені Пилипа Орлика (Україна) і Університет економіки та гуманітарних наук в м. Варшава (Польща) підписали договір про підготовку бакалаврів і магістрів на базі Миколаївського університету і видачею диплома Європейського союзу. Таким чином, Університет імені Пилипа Орлика приєднався до Міжнародної Асоціації Вищих Навчальних Закладів.
Університет економіки та гуманітарних наук в м. Варшава має вищу державну акредитацію в сфері бізнес-освіти, його диплом визнаний в країнах Євросоюзу та роботодавцями всього світу.
Модель спільної підготовки, впроваджувана в Миколаєві, полягає в тому, що :

• частина кредитів, яку студент отримує в МКУ імені Пилипа Орлика зараховується внз-партнером;
  • навчання відбувається очно (1, 2 курс студент навчається в МКУ імені Пилипа Орлика, 3, 4 курс – в Університеті економіки та гуманітарних наук в м. Варшаві);
  • освітній процес ведеться українською та польською мовою;
  • після успішного завершення програми студент має можливість отримання одразу двох дипломів: диплом бакалавра або магістра МКУ імені Пилипа Орлика та диплому бакалавра або магістра Університету економіки та гуманітарних наук в м. Варшаві.
    Основними освітніми напрямами, за якими здійснється підготовка фахівців, за спільною програмою є: фінанси, психологія, комп’ютерна інженерія, менеджмент.
    Вартість навчання в цьому році навіть нижче за вартість навчання в українських вузах. За спільною програмою до польського вузу можуть вступити громадяни України, які мають диплом бакалавра, або повну загальну середню освіту (закінчили 11 класів).

Вцілому Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика здійснює підготовку фахівців за спеціальностями:

КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК:
Молодша медична сестра (медичний брат)
Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу
Касир
Паспортист
Діловод
Стюарт

ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:
Журналістика
Геодезія та землеустрій
Облік та оподаткування
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Медсестринство

БАКАЛАВР:
Транспортні технології (автомобільний транспорт)
Технології медичної діагностики та лікування
Фізична терапія, ерготерапія
Геодезія та землеустрій
Дошкільна освіта
Початкова освіта
Медсестринство
Журналістика

МАГІСТР:
Фізична терапія, ерготерапія
Громадське здоров’я

АСПІРАНТУРА:
Психологія

Отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Миколаїв, вул. Котельна, 2
телефони: 050-394-72-87 (viber, telegram), 050-198-58-93 (viber), 098-565-76-57
Чат бот: https://t.me/MKUVstup_bot
Сайт: mku.edu.ua
Електронна пошта: mku.osvita@gmail.com,
Instagram, Facebook: mkuim.pilipaorluka, mkuim.pilipaorluka
Telegram: МКУ ІМ. ПИЛИПА ОРЛИКА
YouTube: МКУ ім. Пилипа Орлика

Дізнайся першим ексклюзивну інформацію про університет та будь у курсі подій. Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика – пропозиція високоякісної вищої освіти в Україні!