ВИКЛАДАЧАМ МИКОЛАЇВСЬКОГО ВНЗ ПРИСВОЄНО НАЦІОНАЛЬНІ І МІЖНАРОДНІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗВАННЯ

Наукова та педагогічна діяльність професорсько-викладацького складу Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика оцінена на високому міжнародному та державному рівні.

Так, науковим діячам вишу, наказом МОН України, присвоєно вчені звання.
Представнику медичного наукового напряму Університету доктору медичних наук, доценту Анатолію Авраменко присвоєно вчене звання професора кафедри охорони здоров’я. Зазначимо, що Анатолій Олександрович не лише науковий діяч, а й відомий у місті гастроентеролог медичного центру «РеаМед».

Наукова юридична галузь університету була відзначена в особі доктора юридичних наук, доцента Бориса Леонова, якому присвоєно вчене звання професора кафедри права та кандидата юридичних наук Дмитра Мельнику, якому присвоєно вчене звання доцента кафедри права.

Відзначено педагогічну діяльність співробітників Університету імені Пилипа Орлика та на міжнародному рівні.

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика є членом Асоціації університетів ЮНЕСКО. МКУ один із небагатьох вишів України, який удостоєний такого членства.
В рамках освітніх напрямків Асоціації була організована програма «Нобелівський курс: нові знання, ідеї, досвід, цінності, компетентності». Університет імені Пилипа Орлика офіційно запропонували стати її учасником.

Програма передбачала оволодіння спільними та професійними компетентностями від сучасних Нобелівських лауреатів: Ольги Токарчук, Барака Обами, Маріо Варгаса Льоса, Світлани Алексійович, Патріка Модіано, Кадзуо Ішігуро, Еліс Манро, Петера Ханде та Петера Хандке.

Організатором програми став International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Jerusalem – Beijing).
Перший проректор університету, к.філол.н, доцент кафедри журналістики та філології Олександр Грищенко, завідувач кафедри фармації університету, к.фарм.н. Тетяна Ігнатова та к.філос.н., доцент кафедри права Наталія Мірошкіна отримали міжнародні сертифікати про присвоєння кваліфікацій «Міжнародний викладач» та «Міжнародний керівник категорії «Б» у галузі освіти та науки» відповідно до класифікації ЮНЕСКО.

Адреса університету:
м. Миколаїв, вул. Котельна, 2
телефон 050-394-72-87, 0935120012, 0501985893 (viber)
сайт mku.edu.ua