У МИКОЛАЇВСЬКОМУ ВНЗ СТАРТУВАЛИ ПРОГРАМИ КУРСІВ, ЯКІ МОЖНА ОПЛАТИТИ «КОВІДНОЮ» ТИСЯЧЕЮ

Кабінет міністрів України схвалив постанову щодо розширення програми «е-Підтримка». Зокрема, українці, які вакцинувалися проти коронавірусу, віком від 14 до 18 років, можуть використати кошти на свою освіту. Зокрема для оплати занять на курсах, здобуття позашкільної, неформальної освіти.
Університет імені Пилипа Орлика підготував різноманітні програми для забезпечення молоді такої можливості, це:

1. Курси підготовки до ЗНО з базових предметів: українська мова та література, математика, географія, історія України, біологія, хімія. Заняття передбачені малими групами, більш якісного засвоєння матеріалу, в режимах, як очного, і дистанційного навчання.

Високі оцінки ЗНО з перерахованих дисциплін дозволяють вступити до університету за спеціальностями:

• Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Транспортні технології (автомобільний транспорт)
  • Технології медичної діагностики та лікування
  • Фізична терапія, ерготерапія
  • Облік та оподаткування
  • Геодезія та землеустрій
  • Громадське здоров’я
  • Дошкільна освіта
  • Початкова освіта
  • Журналістика
  • Медсестринство
  • Маркетинг
  • Менеджмент
  • Психологія
  • Туризм
  • Право.

Підготовка до ЗНО здійснюється для учнів та випускників 11-х класів, які вступають на освітній рівень «бакалавр» та «фаховий молодший балакавр».

1. Підготовчі курси до вступних іспитів для випускників 9-х класів, які вступають на рівень «молодший бакалавр».

Підготовка здійснюється для учнів та випускників з української мови та математики, які бажають вступити на спеціальності, –

• Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Облік та оподаткування
  • Геодезія та землеустрій
  • Журналістика
  • Медсестринство
  • Маркетинг
  • Право.
  1. Для випускників рівня «фаховий молодший бакалавр» здійснюється підготовка для складання іспитів для вступу на бакалаврат. Це українська мова, література та математика.
  2. Для випускників рівня бакалавр у віці не старше 18 років здійснюється підготовка для складання вступного іспиту з іноземної мови в магістратуру за спеціальностями:
  • Фізична терапія, ерготерапія
  • Громадське здоров’я
  • Менеджмент
  • Психологія
  • Туризм
  • Право

А також підготовка до складання профільного іспиту для вступу до магістратури спеціальності «Право».

1. “Неформальна освіта”. Якщо Ви закінчуєте навчальний заклад і отримуєте диплом кваліфікованого робітника або молодшого бакалавра взимку, а набір на наступний освітній ступінь починається лише влітку, або просто хочете скоротити час навчання в навчальному закладі, ви маєте повне право скоротити до 6 місяців, термін навчання, пройшовши курс неформальної освіти в навчальному закладі, що вас цікавить, і за цікавою спеціальності. Неформальна освіта передбачена у будь-якій формі: індивідуальній – на профільних підприємствах або колективній – на різних тренінгах, курсах, семінарах.
  2. Профільні курси:
    Косметологія;
    Прес-секретар, спічрайтер;
    Основи рекламної діяльності;
    Програмування з нуля;
    Основи веб-дизайну;
    Як відкрити власну справу;
    Ріелтерська діяльність;
    Аніматор – творець чудового настрою;
    Волонтерська діяльність;
    Інтернет маркетинг;
    Кулінарне мистецтво.

Це курси, які дозволять отримати робочу спеціальність та розпочати або продовжити працювати за вибраним профілем.
Після закінчення курсів випускники одержують відповідний сертифікат міжнародного рівня.

З учасниками працюватимуть як відомі викладачі у своїй сфері, так і практики – керівники відомих фірм та організацій у місті та Україні загалом, тренери міжнародного рівня.
Вартість, запропонованих програм та курсів, можна сплатити за допомогою «е-підтримки» або звичайним способом.

ВЧІТЬСЯ З КОРИСТЮ!

Детальна інформація у приймальній комісії:
м. Миколаїв, вул. Котельна, 2
телефон 050-394-72-87, 0935120012, 0501985893 (viber)