ПЕРШИЙ КРОК У ВИЩУ ОСВІТУ УЧНІ 11-Х КЛАСІВ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

В університеті імені Пилипа Орлика пройшла зустріч з учнями 11-х класів миколаївських шкіл.

Насамперед учасників зустрічі цікавило питання, як уникнути ризиків, і, незважаючи ні на що, здійснити свою мрію про вищу освіту.

Приймальна комісія університету запропонувала 11-класникам реальні кейси входження у вищу освіту вже сьогодні.

«Учні 11-х класів можуть це зробити прямо зараз, вступивши на дистанційний курс робочої спеціальності Центру робітничих професій університету, паралельно з навчанням у школі», – зауважила Ганна Жданова, відповідальний секретар приймальної комісії.

В результаті, одночасно з атестатом, вони отримають диплом кваліфікованого робітнтка за однією з обраних ними спеціальностей:

– Молодша медична сестра;

– Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу;

– Діловод;

– Стюард;

– Касир;

– Паспортист.

Після отримання диплома кваліфікованого робітника, незалежно від результатів ЗНО, абітурієнтів, за їх бажанням, буде зараховано одразу на другий курс коледжу університету. І, крім того, матимуть право почати працювати за спеціальністю.

У коледжі студенти можуть опанувати такі спеціальності:

– фармація, промислова фармація;

– право;

– комп’ютерна інженерія;

– журналістика;

– готельно-ресторана справа;

– геодезія та землеустрій;

– фінанси, банківська справа та страхування;

– облік та оподаткування;

– маркетинг;

– підприємництво, торгівля та біржова діяльність;

– медсестринство.

Закінчивши коледж, студент отримує диплом молодшого бакалавра, можливість, бути прийнятим на 3 курс бакалаврату університету та здобути вищу освіту (бакалаврський рівень) за спеціальностями:

Транспортні технології (автомобільний транспорт)

Технології медичної діагностики та лікування

Фінанси, банківська справа та страхування

Психологія

Фізична терапія, ерготерапія

Готельно-ресторанна справа

Геодезія та землеустрій

Комп’ютерна інженерія

Дошкільна освіта

Початкова освіта

Медсестринство

Журналістика

Фармація, промислова фармація

Право.

Термін здобуття вищої освіти, у цьому випадку скорочується від 6 місяців до одного року. За цей час студент одержує кілька професійних дипломів: кваліфікованого робітника, фахового молодшого бакалавра, бакалавра.

Скориставшись запропонованою моделлю, абітурієнти можуть здійснити мрію про вищу освіту вже сьогодні, не чекаючи на літню вступну кампанію.

Приймальна комісія: м. Миколаїв, вул. Котельна, 2, телефон 050-394-72-87, 0935120012, 0501985893 (viber), сайт mku.edu.ua