ЯК УНИКНУТИ ПРОБЛЕМ ПРИЙОМУ 2022, ЯКЩО ВСТУПИТИ В УНІВЕРСИТЕТ У 2021 РОЦІ?

Університет імені Пилипа Орлика провів зустріч із абітурієнтами

Міністерство освіти України у 2022 році значно змінило порядок прийому до вищих навчальних закладів.
Багато в чому нові правила спрямовані на скорочення кількості випускників регульованих спеціальностей. Йдеться про спеціальності «Право», Психологія», «Журналістика», «Фінанси, банківська справа та страхування».
Після закінчення бакалаврату, вже з 2023 року, випускники цих спеціальностей писатимуть єдиний кваліфікаційний іспит. У разі не складання якого студент не допускається до екзаменаційної сесії і, згодом, – відраховується за невиконання навчального плану.

Як застрахувати себе від ризику не складання єдиного кваліфікаційного іспиту і отримати диплом про вищу освіту?

Фахівці приймальної комісії Університету ім. П. Орлика вивчили рекомендації МОН та запропонували кілька варіантів виходу з цієї ситуації:

•НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА
Наприклад, абітурієнт після закінчення Коледжу у 2021 році вступає на бакалаврат університету.
Термін навчання у такому разі буде 1 рік 10 місяців.
У той же час, за умови паралельного здобуття неформальної освіти (профільні курси, семінари, тренінги тощо у вузах країни або у власному вузі), термін навчання може скоротитися на 5 місяців і скласти 1 рік 5 місяців. Це дозволить уникнути складання єдиного кваліфікаційного іспиту та, після складання державного іспиту у вузі, отримати диплом про вищу освіту.
Варто зазначити, що таке скорочення терміну навчання можливе лише за умови вступу у 2021 році.

• Подвійний диплом
В даному випадку абітурієнт з повною середньою освітою може вступити на 1 курс до Університету ім. Пилипа Орлика (внутрішня програма) та Університет економіки та гуманітарних наук у Варшаві чи Киргизький економічний університет імені Рискулбекова.
Університет економіки та гуманітарних наук у Варшаві (Польща) надає чудову можливість студентам на останньому курсі цілий рік навчатися в одному з найкращих європейських вишів.

Киргизький економічний університет імені Рискулбекова надає можливість дистанційного навчання із забезпеченням навчально-консультаційних послуг у вузі-партнері – Університеті імені Пилипа Орлика.
Цінова політика цього вишу є такою самою, як в Університеті ім. Пилипа Орлика.
В даному випадку – це чудова можливість гарантовано отримати дипломи міжнародного зразка та внутрішній диплом.
Зокрема, за спеціальністю «Право» навчання у вузах-партнерах здійснюватиметься за спеціальністю «Міжнародне право».
Слід зазначити, що терміни надходження на цю програму в 2021 році вкрай обмежені. Вступ здійснюється без ЗНО.

• Магістерська програма
Для магістрів спеціальності «Право» єдиний кваліфікаційний іспит запроваджується вже 2022 року.
В Університеті імені Пилипа Орлика розробили українсько-польську програму. Нею студент перший рік навчається в Університеті імені Пилипа Орлика, а другий – у Польщі, в Університеті економіки та гуманітарних наук. Після закінчення магістр отримує диплом міжнародного зразка «Міжнародне право» та внутрішній диплом Університету імені Пилипа Орлика.

Вступ на таку міжнародну програму здійснюється без ЗНО.
Нагадуємо, що зараз триває прийом документів, який триватиме до 25 листопада 2021 року за спеціальностями:
– Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
– Транспортні технології (автомобільний транспорт)
– Технології медичної діагностики та лікування
– Фінанси, банківська справа та страхування
– Фармація, промислова фармація
– Фізична терапія, ерготерапія
– Готельно-ресторанна справа
– Комп’ютерна інженерія
– Облік та оподаткування
– Геодезія та землеустрій
– Громадське здоров’я
– Дошкільна освіта
– Початкову освіту
– Журналістика
– Медсестринство
– Маркетинг
– Менеджмент
– Психологія
– Туризм
– Право
До закінчення кампанії набору 2021 залишається 15 днів!

В Університеті імені Пилипа Орлика впроваджено проект цілодобової підтримки абітурієнтів та їхніх батьків. Скористатися ним можна за допомогою зручних месенджерів Viber, WhatsApp, Telegram.
Консультації для абітурієнтів проводяться у приймальній комісії університету за адресою:
м. Миколаїв, вул. Котельна, 2, телефони приймальної комісії 0935120012, 0503947287, www.mku.edu.ua.