В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ПИЛИПА ОРЛИКА ПРОЗВІТУВАЛИ ПЕРЕД ЖИТЯМИ МІСТА ПРО ПРОЕКТ «ПОДЯКА» І ЗАПРОСИЛИ ВЕТЕРАНІВ АТО І ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ НА НАВЧАННЯ НА ПІЛЬГОВИХ УМОВАХ

В університеті імені Пилипа Орлика, спеціально для захисників нашої Батьківщини, патріотів України створено проект пільгового навчання «ПОДЯКА». Освітній благодійний проект пропонує ветеранам та учасникам бойових дій АТО/ООС, а також членам їхніх сімей програми навчання зі знижкою в оплаті учасникам – 50%, а членам їхніх сімей (дітям, дружинам, батькам) – 25%.

Розуміючи специфіку діяльності наших захисників, університет знаходить такі моделі дистанційного навчання, які допомагають бійцям, які перебувають на військовій службі, пройти вузівську підготовку найбільш ефективно.
Можливістю стати учасниками проекту «Подяка» Університету імені Пилипа Орлика вже скористалися цього навчального року 24 бійці АТО/ООС та 16 членів їхніх сімей. За чотири роки існування проекту дипломи за цією програмою отримали 60 бійців та 27 родичів наших героїв.

Спеціальності, запропоновані вузом, учасники проекту можуть вибрати відповідно до своєї діяльності або давньої мрії:

Професійний молодший БАКАЛАВР:
Журналістика
Геодезія та землеустрій
Облік та оподаткування
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Медсестринство

БАКАЛАВР:
Транспортні технології (автомобільний транспорт)
Технології медичної діагностики та лікування
Фізична терапія, ерготерапія
Геодезія та землеустрій
Дошкільна освіта
Початкову освіту
Медсестринство
Журналістика

МАГІСТР:
Фізична терапія, ерготерапія
Громадське здоров’я

АСПІРАНТУРА:
Психологія

Вступити до університету та стати учасником проекту «Подяка» цього року ветерани АТО/ООС та члени їхніх сімей можуть до 25 листопада!

Для учасників бойових дій вступ до вузів здійснюється без ЗНО, на основі вступних іспитів.
Консультації для абітурієнтів проводяться у приймальній комісії університету за адресою:
м. Миколаїв, вул. Котельна, 2, телефони приймальної комісії 0935120012, 0503947287, www.mku.edu.ua.