Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Шановні студенти та випускники Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика! Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу МКУ імені Пилипа Орлика щиро вітаємо Вас з Міжнародним днем студента!

Міжнародний день студента об’єднує всі покоління студентів. Саме тому сьогодні вітаємо з ним і нинішніх студентів нашого університету, і студентів минулих років, які не забувають свою Альма-матер. Переконані, що роки навчання в МКУ імені Пилипа Орлика залишили у них лише приємні і теплі спогади. І такими ж спогадами колись ділитимуться нинішні студенти, які наразі лише готуються до дорослого життя.
Зі свого боку професорсько-викладацький склад університету робить все можливе, щоб дати вам якісні знання і професійні навички, які допоможуть стати класними професіоналами своєї справи.
Отож, не втратьте цієї унікальної можливості. Проявляйте свою творчу енергію і таланти! Шукайте нових друзів і пізнавайте світ! Ставте перед собою амбітні цілі і досягайте їх попри всі перешкоди! А ми в цьому будемо вам допомагати.
Наснаги вам і успіхів у всіх гарних починаннях! Нехай все буде добре!
З повагою, ректорат та професорсько-викладацький склад Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика
До уваги майбутніх студентів! Ви ще можете приєднатись до дружньої родини МКУ імені Пилипа Орлика. Вступ продовжено до 25 листопада 2021 року. Чекаємо на Вас!
На честь Дня студента – знижка 20 % на навчання!
Звертайтесь : м. Миколаїв, вул. Котельна,2 т. 050-394-72-87, 093-512-00-12 mku.edu.ua