З 9 по 23 серпня пройде додатковий набір в коледжі випускників 9 класів

Вузам, в правилах прийому яких передбачений додатковий набір випускників дев’ятих класів, такий набір дозволений з 9 по 23 серпня 2021 року.

У Міжнародному класичному університеті ім.П.Орлика проаналізували переваги раннього входження в студентське середовище і навчання випускників дев’ятих класів в коледжі:
1. Отримання реальної професії, коли однокласники ще сидять за партами школи.
2. Проходження стажування (переважно за кордоном), – це перші самостійні кроки в професії, перша заробітна плата, перша можливість фінансової незалежності.
3. Поєднання загальноосвітньої та спеціальної підготовки в коледжі дозволяє продовжити освіту від молодшого бакалавра до магістра, PhD і скоротити час навчання.
4. У Коледжі університету імені П. Орлика підготовка здійснюється по максимально перспективним і затребуваним спеціальностями:
• фармація, промислова фармація;
• право;
• комп’ютерна інженерія;
• журналістика;
• готельно-ресторанна справа;
• геодезія та землеустрій;
• фінанси, банківська справа і страхування;
• облік та оподаткування;
• маркетинг;
• підприємництво, торгівля і біржова діяльність;
• медсестринство.

Вибирайте своє майбутнє вже сьогодні!

Пам’ятайте! 23 серпня – останній день подачі документів для навчання в коледжі.
Чекаємо Вас за адресою м Миколаїв, вул. Котельна, 2;

тел. 093-512-00-12, 050-394-72-87, сайт mku.edu.ua.