Привітання з Днем Конституції України

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас з Днем Конституції України!

Це особливе свято в житті кожного українця, адже 28 червня 1996 року на законодавчому рівні було утверджено незалежність і самобутність нашої держави.

Свято Конституції України має давню історію і своїми витоками сягає ще козацьких часів, коли відбувалося формування й становлення української державності. Відомою на весь світ є Конституція Пилипа Орлика 1710 року, статті якої свідчать про мудрість, волелюбність і незламність українського народу.

Як наслідок піднесення національно-патріотичного духу українства на початку ХХ століття стало утворення Української Народної Республіки і проголошення Конституції 1918 року.

З того часу минуло століття. І ми прекрасно усвідомлюємо, що найдосконаліші конституційні норми самі по собі не змінять життя на краще. Потрібні час, віра і напружена праця. То ж будемо пам’ятати, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, де запанують гуманізм, демократія, закон і справедливість.

Наш священний обов’язок – зберегти суверенність нашої держави, дбати й примножувати добробут рідного народу, діяти й жити во благо українського народу. Колектив Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика та науково-педагогічний склад роблять свій посильний внесок у втілення високих вимог Конституції в життя. Найперше – це фахова підготовка нової генерації фахівців.

Шановні колеги!

Впевнені, що позитивні зміни у державі залежать лише від нашої спільної напруженої праці. Тож успіхів нам на шляху до великого майбутнього! Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності – України як гідної представниці європейської і світової спільноти.

Бажаємо всім нам сили духу, єдності й розуміння, миру і злагоди, здоров’я, любові до рідної неньки-України.

З повагою, ректорат МКУ ім. Пилипа Орлика