Студентська молодь університету проходить навчання в Школі волонтерів

Слово «допомога», перш за все, відповідає за щирість: у вчинках, дії та зворотньому зв’язку, який дарує підтримку тим, хто втратив сенс життя .

Волонтер — людина, яка віддає усе своє тепло, внутрішній спокій та «вогник порятунку». Стає для кожного нужденного плечем опори, взявши відповідальність на себе, щоб побороти разом негаразди та почати нове життя.

Онлайн «Школа волонтерів 3.0» — це базова енциклопедія початківців, котрі прагнуть займатися благодійністю та почнуть стартувати в своїй волонтерській діяльності. Студентам «Медіамайстерні» Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика пощастило пройти повноцінний курс освоєння нових знань, які неодмінно допоможуть в професійній роботі журналіста.

Свідоме волонтерство — це завжди виклик, бо за тобою стоять люди з тисячами різних проблем. Вони потребують стабільності та хочуть назавжди викреслити чорні смуги своєї долі. Задача: взяти за руку та «відкрити очі» на світ повний можливостей, радісних моментів та щасливих днів. Насамперед, є звичайна істина— не намагайся виправдати, а просто дай шанс. Місія волонтерів давати той самий шанс, який відкриє двері для переродження особистості .