Під час дистанційної освіти в Університеті імені Пилипа Орлика стартував новий проєкт

Кожного тижня на платформі Zoom студенти різних спеціальностей запрошуються на зустріч із потенціальними роботодавцями або представниками професійної сфери їх майбутньої діяльності.

Під час таких зустрічей для студентства надана можливість:

– знайомства здобувачів з майбутньою сферою професійної діяльності;

– спілкування з представниками професійної сфери з метою проходження стажування та практики, написання курсових та дипломних проєктів (за потребою роботодавця);

– перспективи працевлаштування за спеціальністю.

Стартував у цьому проєкті факультет економіки та права, на чолі з деканом Андрієм Шлепньовим, що запросили до участі менеджера по роботі із персоналом агропромислової компанії «Ін Агро» ТМ ( Agrofusion). Компанія відома широкому загалу продукцією «Nestle», «Mars», «Heinz», «Hellenic» та «Orkla».

На зустрічі було обговорено проходження оплачуваного стажування та практики на базі цього підприємства студентами спеціальності «Маркетинг». Також розглянули перспективу працевлаштування за спеціальністю.

Здобувачі вищої освіти мали змогу поставити запитання та почути на них повну відповідь. Аудиторія вдячна за запрошення, та рада налагоджувати ділові зв’язки з метою подальшого співробітництва.