Викладач університету провів заняття для клубу «Словотворення»

6 жовтня на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки викладач кафедри журналістики Міжнародного класичного університету імені Пилипа, кандидат філологічних наук, доцент Олександр Грищенко провів заняття для членів розмовного клубу «Словотворення».

Промовиста назва зустрічі «Від Миколаєва до Гонолулу: правопис географічних назв» свідчила про предмет розмови. Говорили про українські населенні пункти, що мають 2 компоненти: -поль і -піль та яке їхнє значення у назвах українських міст, а також правопис простих, складних та складених українських географічних назв. Цікавою була і розмова про транслітерацію географічних назв.

З учасниками клубу Олександр Володимирович обговорив і переклад назви вулиці “Новосельская” з російської на українську. Знайшли дві теорії.

Вдосконалюємо свою мову щодня. Наш університет опікується українським словом!