Ціни зростають! Ми знаємо, як їх зупинити!

Ціни зростають! Ми знаємо, як їх зупинити!


Світ готується до економічної кризи.Чого чекати випускникам дев,ятих, одинадцятих класів, технікумів, ПТУ,  – всім, хто в цьому році вирішив розпочати свій шлях до вищої освіти? 

Вже не викликає сумніву факт, що платежеспроможність населення в цьому році серйозно знизиться.В той же час,  у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 року,суттєво підніметься вартість навчання в державних закладах вищої освіти. В цьому році вона повинна становити не менше 60% від вартості, яку держава сплачує навчальному закладу за студента бюджетної форми навчання.

В середньому, вартість навчання становитиме  25000 гривень за рік.Важливо, також, враховувати, що кількість бюджетних місць буде суттєво знижено . А за найбільш престижними спеціальностями,  такі місця можуть бути І зовсім ліквідованими. Це стосується 38 спеціальностей: право; економіка; менеджмент; маркетинг; психологія; журналістика; туризм; готельно-ресторанна справа; облік та оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; комп’ютерна інженерія; медсестринство; фармація,  промислова фармація; фізична терапія та ерготерапія; громадське здоров’я  тощо.

Недержавні заклади вищої освіти менш залежні від фінансової політики Міністерства. Університет ім.П. Орлика, розуміючи ситуацію, що склалася в країні, з 15 КВІТНЯ розпочинає акцію реєстрації студентів на навчання  в 2020 році  ЗА ЦІНАМИ 2019 року.

Крім того,університет пропонує абітурієнтам зареєструватися у програмі  дуального навчання , вартість якого, за студента, сплачує роботодавець.

Бажаючим зареєструватися та прийняти участь у програмі,  – можна отримати інформацію за телефонами 0503947287 та 0512593001, або на сайті університету: mku.edu.ua. Адреса приймальної комісії  : м. Миколаїв, вул. Котельна 2