Thumbnail not set :(

АЛЬТЕРНАТИВА ЗНО. ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

ЯКЩО ВИ, З БУДЬ ЯКИХ ПРИЧИН, НЕ СКЛАЛИ ЗНО, АБО НАБРАЛИ НЕДОСТАТНЮ КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ ДЛЯ ВСТУПУ, У ВАС ТАКИ Є МОЖЛИВІСТЬ ВСТУПИТИ ДО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В ЦЬОМУ РОЦІ.

ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Ситуація 1. Я НЕ ХОЧУ НАРАЖАТИСЬ НА РИЗИК ЗАРАЖЕННЯ КОРОНОВІРУСОМ ПІД ЧАС КОЛЕКТИВНОЇ ЗДАЧІ ЗНО. ЧИ МОЖНА ЗДАВАТИ, ЗАМІСТЬ ЗНО, ВСТУПНІ ІСПИТИ ОН-ЛАЙН?

• Так. В університеті, для вступу на освітній рівень «молодший бакалавр», розроблено технологію вступних іспитів ОНЛАЙН. Вона працюватиме під час вступної кампанії.

Крім того, з 2 травня, вступні іспити онлайн розпочнуться у ПРОБНОМУ форматі. Це дозволить абітурієнтам перевірити себе та скорегувати процес підготовки, щоб, під час вступної кампанії, достойно пройти онлайн випробування та стати студентами.

Такі іспити можуть здавати випускники 9 та 11 класів.

Для подання документів та проходження іспитів треба зареєструватися …..

Ситуація 2. ДЕКІЛЬКА РОКІВ ТОМУ Я ЗАКІНЧИВ ЗАГАЛЬНООСВІТНЮ ШКОЛУ, АЛЕ СЬОГОДНІ НЕ ВПЕВНЕНИЙ, ЩО ЗМОЖУ ЗДАТИ ЗНО НА ДОСТОЙНОМУ РІВНІ.

ЧИ МОЖНА РОЗПОЧАТИ ШЛЯХ ДО ВИЩОЇ ОСВІТИ БЕЗ СКЛАДАННЯ ЗНО?

• Так, у 2020 році,  для вступу на освітній рівень «молодший бакалавр», – можна здавати вступні іспити в навчальному закладі.

В нашому університеті такі іспити можна здати онлайн, а, за бажанням, ще й пройти пробні випробування.

…………. реєстрація

Ситуація 3. ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ СКОРОТИТИ ТЕРМІН НАВЧАННЯ НА РІВНЯХ «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР» і «БАКАЛАВР», ТА, ПРИ ЦЬОМУ, УНИКНУТИ ЗНО?

• Так. З 2 ТРАВНЯ в університетському центрі робітничих професій, для учнів 11 класів та осіб, що вже мають атестат про загальну середню освіту, розпочинається дистанційне навчання за робітничими спеціальностями, спорідненими з університетськими (молодша медична сестра, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, діловод, стюард, паспортист, касир, охоронник). По закінченню дистанційного навчання (в липні-серпні 2020 р.), випускники зараховуються до університетського коледжу за освітнім рівнем «молодший бакалавр» на термін навчання, скорочений на 6, або 10 місяців, залежно від спеціальності.

Вступний іспит, в такому разі, здається он-лайн за фахом.

Після навчання за рівнем «молодший бакалавр», випускник має змогу продовжити навчання за рівнем «бакалавр» з терміном навчання, скороченим, як правило, на два роки.

Заключити он-лайн угоду на дистанційне навчання можна…..

– ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ ПРОГРАМА, ДЕ НАВЧАННЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ З РОБІТНИЧОЇ ПРОФЕСІЇ?

За умови початку навчання у дистанційній моделі, Ви:

1. Стаєте студентом без ЗНО за фаховим іспитом онлайн;
  2. Отримуєте дипломи державного зразка за всіма освітніми рівнями: кваліфікованого працівника, молодшого бакалавра, бакалавра тощо.
  3. Можете,      за потреби, в будь-який час, почати працювати за фахом, або поєднувати навчання з роботою та стажуванням у найкращих, профільних для спеціальностей, закладах світу.
  4. Скорочуєте термін навчання від 6 до 10 місяців.

5.Отримуєте значну ФІНАНСОВУ ВИГОДУ (оплата навчання, за робітничою професією, при вступі в коледж, зараховується як оплата за перший семестр). Заключити он-лайн угоду на дистанційне навчання можна……….

Ситуація 4. Я НЕ ЗДАВАВ ЗНО, АЛЕ МАЮ ДИПЛОМ КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА

• На підставі такого диплома, Ви можете вступити на 2 курс університетського коледжу за рівнем «молодший бакалавр».

Підготовка в коледжі здійснюється за спеціальностями:

Фармація, промислова фармація

Комп’ютерна інженерія

Журналістика

Готельно-ресторанна справа

Геодезія та землеустрій

Фінанси, банківська справа і страхування

Облік та оподаткування

Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

Медсестринство

Зареєструватись до вступу онлайн Ви можете ………….

Ситуація 5. В МЕНЕ Є АТЕСТАТ І ПОТРЕБА ВСТУПИТИ НА ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ «БАКАЛАВР» . ЦЕ МОЖЛИВО?

• Ви можете подати документи до українсько-польського освітнього проекту при університеті.

Зарахування на такий проект, в межах програми подвійних дипломів відбувається на базі атестату про повну загальну середню освіту та за результатами співбесіди онлайн.

Зареєструватись на такий проект можна….