Thumbnail not set :(

АЛЬТЕРНАТИВА ЗНО 2020

ЗНО у 2020 році відбудеться!

Для абітурієнтів воно буде складним:

 – по-перше, тому що проходитиме за вимогами повної програми загальноосвітньої школи. Але, як учні, так і вчителі, не завжди були готовими до дистанційного навчання;

по-друге, збір молодих людей в одному приміщенні, в умовах пандемії, – не найкраще рішення для збереження їх здоров’я;

по-третє, невизначеність ситуації стосовно термінів складання, результатів ЗНО, наявності чи відсутності бюджетних місць за обраною спеціальністю, – аж ніяк позитивно не впливає на психологічний стан молоді та батьків.

Фахівцями Університету імені Пилипа Орлика, у відповідності до правил прийому на освітній рівень «молодший бакалавр», розроблено онлайн технологію вступних іспитів.

З 2 травня такі іспити розпочнуться у пробному онлайн форматі. Це дозволить абітурієнтам перевірити себе та скорегувати програму підготовки, щоб, під час вступної кампанії, на належному рівні пройти онлайн тестування та стати студентом.

Екзамени будуть проводитись для випускників, як одинадцятих, так і дев’ятих класів.

Крім того, в університеті розроблено пакет антикризових програм для абітурієнтів:

1. Навчання у 2020 році за цінами 2019 року (https://mku.edu.ua/aktsiya-vstup-za-tsinamy-2019-roku/).

2. Навчання у І семестрі безкоштовно для випускників та учнів 11 класів (https://mku.edu.ua/antykryzova-programa-dlya-abituriyentiv/).

3. Навчання за рахунок роботодавця (https://mku.edu.ua/bezkoshtovna-vyshha-osvita-u-pryvatnomu-universyteti-mif-abo-pravda/).

Інформацію про порядок реєстрації: на пробні іспити та антикризові програми можна отримати на сайті, mku.edu.ua, за телефонами (0512) 593-001,  (050) 394-72-87, 066-40-69-445 та у приймальній комісії за адресою: Котельная, 2а.