Студенти університету отримали серію тренінгів від турецької туристичної компанії TAFF

В Університеті імені Пилипа Орлика пройшов перший день практичної тренінгової          програми   зі       сфери         обслуговування.

Надсучасний, мегацікавий тренінг — результат плідної, ефективної співпраці Університету імені Пилипа Орлика та турецької туристичної компанії TAFF.

Заняття проходитимуть щоп’ятниці та щосуботи протягом лютого. За цей час слухачі (студенти, школярі, містяни) матимуть змогу отримати практичні навички від спікерів, які є співробітниками компанії TAFF.
Аудиторії запропонують 10 напрямків тренінгових програм: барна справа, кондитерське мистецтво, адміністративна робота ресторану, діджейство, міні-клуб,        зумба,        йога,          рекламні    стратегії…

Зазначимо, серія тренінгів абсолютно безкоштовна!

Після закінчення тренінгової програми кожен слухач отримає сертифікат міжнародного     зразка.

Компанія TAFF співпрацює з університетом вже майже рік, і за цей час студенти вже пройшли стажування у Туреччині за різними напрямками. Отримали непоганий заробіток, нові навички, неймовірну практику та багато вражень.

Марина Маліна