Студенти “Медіамайстерні” Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика побували на заході для здобуття нових професійних здібностей.

Клуб Анонімних авторів ділився своїм творчим доробком: секретами, правилами, які навчать писати якісні публіцистичні тексти.
Багато цікавих завдань супроводжувалися легкою ноткою гумору. Відчувався тісний зв’язок ораторів з аудиторією. Усі активно брали участь в обговоренні різнопланових питань. Було цікаво спостерігати за “живою” атмосферою: дискусії, сміливі рішення та взаємоповага поєднувалися в єдиний тандем.
За короткий проміжок часу ми пізнали безліч нової інформації та віднайшли сили для подальшого розвитку.

Куратори зустрічі спростували факт про те, що талант є лише природженим. Якщо людина не впевнена у власних силах або не вміє керувати своїми думками…. Все можна змінити! Потрібно лише бажання!

Після лекції кожен відкрив для себе щось нове, зрозумів свої недоліки та знайшов ключик до наступних звершень.

Спілкування зі справжніми носіями знань додають більше впевненості, головне – не боятися власних думок і переборювати себе.
Кожен новий день — це нова сходинка Вашого розвитку.

Анастасія Басовська