Представники “Медіамайстерні” кафедри журналістики МКУ імені Пилипа Орлика завітали на виставку сім’ї Маркитан

У Виставковій залі Міського палацу культури та мистецтв відбулася сімейна виставка Олексія, Олени та Олександри Маркитан «Між нами небо» – живопис та авторська лялька. Творча молодь – студентство Університету імені Пилипа Орлика також завітали на мистецький захід.

На жаль, Олексій Маркитан пішов з життя, але залишиться в українському живописі назавжди. Серед його робіт були представлені персонажі, які рухаються, стрибають, біжать, летять – намагаються досягнути неба.

У добірці робіт пані Олександри, в основному, були елементи пейзажу та простору в різних емоційних та колірних проявах.

Особливу увагу треба приділити лялькам пані Олени, або їх ще називають посланцями з неба, янголами. Якщо на них довго дивитися, то складається враження, що вони ніби живі та дивляться на тебе.

Степан Куленко