В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ПИЛИПА ОРЛИКА СТАРТУВАВ НАБІР НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Вимоги та обмеження ЗНО з кожним роком стають дедалі жорсткішими, а можливостей вступити до вузів без його результатів все менше.
Відповідно до статистичних даних в 2019 році ЗНО в Україні не пройшли 53 613 осіб.
Безсумнівно, за рахунок бюджету держави повинні вчитися кращі, здатні вийти переможцями з усіх стресів і труднощів. Але чому Японія вводить загальну вищу освіту, а Україна обмежує у праві отримати вищу освіту тих, хто готовий навчатися за свій рахунок?
Що робити тим, хто хоче стати дипломованим фахівцем, але не впевнений на 100% в результаті, який зможе показати на ЗНО?
МИ ДОПОМОЖЕМО ТОБІ ДОСЯГТИ ТВОЇХ ЦІЛЕЙ!
В Україні існує ступінчаста система освіти: робітнича професія, коледж (молодший спеціаліст), університет (бакалаврат, магістратура, аспірантура).
В Університеті імені Пилипа Орлика працюють всі елементи цієї системи.
Уже в січні 2020 року одіннадцатикласники, а також випускники шкіл, як цього року, так і минулих років, які не мають сертифікатів ЗНО, можуть почати свій шлях у вищу освіту, вступивши в вузівський Центр професійної підготовки на дистанційну модель навчання за професіями, спорідненими університетським
• Молодша медична сестра по догляду за хворими
• Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу
• Діловод
• Стюард
• Касир (на підприємстві, в установі, організації)
• Паспортист
• Охоронець
При цьому, Університет ім. П. Орлика запрошує УЧНІВ одинадцятих класів, паралельно з навчанням в школі, пройти дистанційний курс робочої спеціальності і, одночасно з атестатом, отримати диплом кваліфікованого робітника за фахом, що відповідає профілю університетської підготовки.
ЩО ЦЕ ДАЄ МАЙБУТНЬОГО АБІТУРІЄНТУ?
ПРАВО СТАТИ СТУДЕНТОМ ВНЗ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО:

1. Як би Ви не склали ЗНО, наявність диплома кваліфікованого працівника дозволить Вам бути зарахованим на другий курс коледжу університету, тобто за правилами 2019 року, і отримати диплом молодшого спеціаліста, з можливістю продовження навчання з третього курсу, за скороченою програмою бакалаврату.
  2. Термін навчання, за рахунок проходження частини навчальної програми під час навчання в школі, в залежності від спеціальності, гарантовано скорочується.
  3. У разі зміни життєвої ситуації, диплом кваліфікованого робітника дає можливість почати працювати відразу після школи або поєднувати роботу з навчанням.
    Дипломи робітничих професій університетського Центру дають право вступити на ІІ курс коледжу університету без ЗНО на спеціальності:
    • Фармація
    • Право
    • Комп’ютерна інженерія
    • Журналістика
    • Готельно-ресторанна справа
    • Геодезія та землеустрій
    • Фінанси, банківська справа і страхування
    • Облік та оподаткування
    • Маркетинг
    • Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
    • Медсестринство
    Важливо відзначити, що і вступ на базі робітничої професії, в цьому році здійснюється в останній раз, по суті, за правилами прийому 2019 року.
    Для більш комфортного входження в процес вищої освіти, в Університеті імені Пилипа Орлика всі, хто навчається за робітничими професіями, має право відвідувати лекції коледжу за обраною спеціальністю.
    Університет імені Пилипа Орлика здійснює підготовку за спеціальностями:
    БАКАЛАВР:
    Транспортні технології (автомобільний транспорт)
    Технології медичної діагностики і лікування
    Фінанси, банківська справа і страхування
    Фізична терапія, Ерготерапія
    Готельно-ресторанна справа
    Геодезія та землеустрій
    Комп’ютерна інженерія
    Дошкільна освіта
    Початкову освіту
    Медсестринство
    Журналістика
    Фармація, промислова фармація
    МАГІСТР:
    Фінанси, банківська справа і страхування
    Фармація, промислова фармація
    Фізична терапія, ерготерапія
    Готельно-ресторанна справа
    Комп’ютерна інженерія
    Громадське здоров’я
    АСПІРАНТУРА:
    Психологія
    Чому вибрана дистанційна модель навчання?
    Університет ім П. Орлика, один з небагатьох в регіоні, що має всі необхідні сертифікати для організації такої форми навчання.
    Учні, в рамках такої форми, самостійно вибудовують модель свого навчання і планують заняття, без відриву від навчання в школі.
    Є постійний індивідуальний електронний зв’язок з викладачем, що дозволяє отримати відповіді на всі необхідні питання.
    Така форма навчання найбільш доступна як за формами зв’язку, так і за вартістю навчання. Теоретична частина дистанційного навчання здійснюється у вигляді написання контрольних робіт (близько двадцяти), які оцінюють викладачі за 12-ти бальною системою. Практична підготовка, відповідно до європейської моделі, здійснюється в режимі on-line і завершується видачею відповідного сертифіката. Підсумковий іспит проводиться у формі комплексної контрольної роботи.
    У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ!
    Більш детальну інформацію абітурієнти можуть отримати в приймальній комісії за адресою: м.Миколаїв, вул. Котельна, 2; за тел. 0512-59-30-01, 55-07-36, 050-394-72-87; сайт mku.edu.ua.