УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПИЛИПА ОРЛИКА ЗАПРОШУЄ НА АКЦІЮ «СТАНЬ СТУДЕНТОМ НА ОДИН ДЕНЬ»

20 грудня Університет імені Пилипа Орлика запрошує абітурієнтів та їх батьків на освітню акцію «Стань студентом на один день».
Така акція дає шанс абітурієнтам ближче познайомитися з майбутньою професією, подивитися, як влаштований освітній процес в Університеті.
Батьки можуть безпосередньо поспілкуватися з адміністрацією університету, дізнатися про форми і моделях навчання в вузі, безкоштовної моделі навчання і системи стажувань на базі найбільших туристичних комплексів світу.
Абітурієнти мають унікальний шанс на один день стати частиною студентської сім’ї, дізнатися про практико-орієнтоване навчання, методи «занурення» у журналістів, цікавим культурним життям вузу.
З самого ранку всіх бажаючих в холі університету зустрічатимуть представники медико-соціономічного, економіко-правового та фармацевтичного факультетів вузу і Студентського секретаріату, які проведуть екскурсію по навчальному закладу.
Абітурієнтам буде запропонована можливість протягом дня прослухати лекції від кандидатів і докторів наук, а також пройти практикуми від відомих фахівців міста.
Бажаючі зможуть відвідати наступні заняття:
8.30 – «Адміністративне право».
10.00 – «Фармакологія»; «Комп’ютерна логіка», «Цивільне право», «Логістика», «Агенційна журналістика».
11.30 – «Аудіовізуальна журналістика»; «Архітектура комп’ютерів»; “Господарське право”.
У медиків заняття починаються в 16-10 – «Клінічне медсестринство в педіатрії»; «Клінічне медсестринство в офтальмології»; “Латинська мова”.
Крім того, гості зможуть взяти участь в Новорічному буккросингу і благодійному ярмарку Університету, зона яких буде розташовуватися в холі і аудиторіях.
В цілому університет ім. Пилипа Орлика здійснює підготовку за такими спеціальностями:
МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ:
Журналістика
Геодезія та землеустрій
Облік та оподаткування
Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
Медсестринство
БАКАЛАВР:
Транспортні технології (автомобільний транспорт)
Технології медичної діагностики і лікування
Фізична терапія, ерготерапія
Геодезія та землеустрій