Студентів Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика запросили на концерт Народних артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків

За підтримки Клубу шанувальників творчості Назарія Яремчука у Міському палаці творчості учнів, 12 листопада, відбувся концерт Народних артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків, на який запросили й студентів кафедри журналістики Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика.
 Молоді, але дуже талановиті співаки, сини легендарного Назарія Яремчука нарешті відвідали наше місто.

Брати Яремчуки співали переважно в дуеті та сольно. В їхньому виконані звучали відомі пісні: “Наша доля”, “Стожари”, “Родина”, “Вишиванка”, “Моя Україна — велика родина”, “Я так люблю, Україно, тебе”, “Хай щастить вам люди добрі”, “Два кольори” та інші.

Головним лейтмотивом їх концертів і творчості є, насамперед, ствердження української національної та патріотичної свідомості у суспільстві через звернення до таких важливих тем, як любов до рідної землі, Батьківщини, родини, країни, сім’ї, матері.

Брати Яремчуки з дитячих років займалися музикою, співали у хорі, були солістами дитячого вокально-інструментального ансамблю. Закінчили з відзнакою музичну школу по класу фортепіано. В 1992 році закінчили загальноосвітню школу з відзнакою і склали вступні іспити до Чернівецького державного музичного училища ім. С. Воробкевича на факультет “теорія музики”, яке в 1996 р. закінчили з відзнакою.

Того ж року вступили до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Дмитро – по класу вокалу в професора Костянтина Огнєвого; Назар – по класу композиції в професора Івана Карабиця. У 2001 р., здобувши відповідну кваліфікацію та ступінь магістрів з відзнакою закінчили навчання.

Гановська Каріна

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-T4KKNNFPL1'); (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://cdn.jsdelivr.net/npm/yandex-metrica-watch/tag.js", "ym"); ym(75202507, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true, trackHash:true });