Студентів Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика запросили на концерт Народних артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків

За підтримки Клубу шанувальників творчості Назарія Яремчука у Міському палаці творчості учнів, 12 листопада, відбувся концерт Народних артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків, на який запросили й студентів кафедри журналістики Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика.
 Молоді, але дуже талановиті співаки, сини легендарного Назарія Яремчука нарешті відвідали наше місто.

Брати Яремчуки співали переважно в дуеті та сольно. В їхньому виконані звучали відомі пісні: “Наша доля”, “Стожари”, “Родина”, “Вишиванка”, “Моя Україна — велика родина”, “Я так люблю, Україно, тебе”, “Хай щастить вам люди добрі”, “Два кольори” та інші.

Головним лейтмотивом їх концертів і творчості є, насамперед, ствердження української національної та патріотичної свідомості у суспільстві через звернення до таких важливих тем, як любов до рідної землі, Батьківщини, родини, країни, сім’ї, матері.

Брати Яремчуки з дитячих років займалися музикою, співали у хорі, були солістами дитячого вокально-інструментального ансамблю. Закінчили з відзнакою музичну школу по класу фортепіано. В 1992 році закінчили загальноосвітню школу з відзнакою і склали вступні іспити до Чернівецького державного музичного училища ім. С. Воробкевича на факультет “теорія музики”, яке в 1996 р. закінчили з відзнакою.

Того ж року вступили до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Дмитро – по класу вокалу в професора Костянтина Огнєвого; Назар – по класу композиції в професора Івана Карабиця. У 2001 р., здобувши відповідну кваліфікацію та ступінь магістрів з відзнакою закінчили навчання.

Гановська Каріна