30 ЛИСТОПАДА 2019 року – ОСТАННІЙ ДЕНЬ НАБОРУ ДО ВУЗІВ

Відповідно до нормативів Міністерства освіти, 30 листопада, це останній день подачі документів на заочне навчання в 2019 році.
Вимоги до абітурієнтів посилюються з кожним роком. Тому цілком логічно скористатися наявними можливостями, які представляє абітурієнтам нинішній рік.
Приймальна комісія УНІВЕРСИТЕТУ ім. П.Орлика розробила пропозиції для абітурієнтів.

ХТО МОЖЕ ЩЕ СТАТИ АБІТУРІЄНТОМ 2019?

1. Всі, хто має необхідні сертифікати для вступу і, з якихось причин, не скористався ними.
  2. Власники диплома «молодшого спеціаліста», бажаючі отримати освіту більш високого рівня.
    Варто звернути увагу, що в наступному році вступити на рівень бакалавра абітурієнти всіх спеціальностей з дипломом молодшого спеціаліста зможуть тільки через ЗНО. Крім того, по ряду спеціальностей (наприклад «фізична терапія, ерготерапія»), навчання і на старших курсах буде можливо тільки в умовах стаціонару.
  3. Власники диплома «кваліфікованого робітника» для вступу на останній в країні набір рівня «молодший спеціаліст».
    Важливо, що з наступного року всі випускники, які мають такі дипломи, зможуть продовжити навчання тільки після здачі ЗНО
  4. Випускники загальноосвітніх шкіл, у яких відсутні будь-які сертифікати ЗНО.
    Це можливо, завдяки вступу на коротку, за термінами навчання, робочу спеціальність в університетському комплексі, що дозволить, в самий найближчий час, пройти необхідний курс підготовки, отримати відповідний диплом і бути зарахованим на скорочений курс освітнього рівня «молодший спеціаліст». 2019 рік є останнім, що дає таку можливість.

В Університеті ім. П. Орлика впроваджена дуальна модель освіти, побудована на синтезі теоретичної підготовки і практики на кращих підприємствах світу. Вона дозволяє забезпечити студентам умови навчання, аналогічні бюджетних.
Університет має договори про підготовку студентів в дуальної моделі з роботодавцями Болгарії, Туреччини, Словаччини, Польщі, Німеччини і т.д.
В рамках такої моделі студенти, в канікулярний час, проходять оплачувані міжнародні стажування за профілем своєї спеціальності, а роботодавець оплачує не тільки роботу практиканта, а й компенсує вартість його навчання навчальному закладу. При цьому, така оплата не тягне за собою будь-яких зобов’язань студента щодо його працевлаштування після закінчення вузу.
Підготовка в Університеті ім П. Орлика здійснюється за спеціальностями:
МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ:
Журналістика
Геодезія та землеустрій
Облік та оподаткування
маркетинг
Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
Медсестринство
БАКАЛАВР:
Транспортні технології (автомобільний транспорт)
Технології медичної діагностики і лікування
Психологія
Фізична терапія, ерготерапія
Геодезія та землеустрій
Дошкільна освіта
Початкова освіта
Медсестринство
Журналістика
туризм
МАГІСТР:
Фізична терапія, ерготерапія
громадське здоров’я
менеджмент
Психологія
туризм

Прийом документів здійснюється до 30 листопада 2019 року.
Адреса приймальної комісії: м. Миколаїв, ул. Котельна, 2;
телефон 0512-59-30-01, 55-07-36, 050-394-72-87; сайт mku.edu.ua