Університетом імені Пилипа Орлика розпочато співробітництво щодо впровадження світової технології виявлення прихованої інформації EyeDetect (США) та організації фахового навчання

В Україні з 2018 року створено і діє представництво міжнародної компанії Converus Inc., яка є розробником сучасної наукової технології виявлення прихованої інформації EyeDetect та поширена на теперішній час в 40 країнах світу. Міжнародна компанія Converus надає науково обґрунтовані технології оцінки достовірності. EyeDetect ® виявляє обман з точністю 86-90% за 15-30 хвилин, аналізуючи поведінку очей і інші показники руху очей. Ця технологія допомагає захистити країни, корпорації і спільноти від корупції, злочинності і інших різних загроз. Штаб-квартира Converus знаходиться в Легі, штат Юта, США. Офіційний Інтернет-сайт компанії в Україні: www.eyedetect.com.ua

02 жовтня 2019 року Приватний заклад вищої освіти «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» та міжнародна компанія – розробник технології виявлення прихованої інформації EyeDetect – Converus Inc. (США) бажаючи розвивати співробітництво в галузях освіти й науки з питань впровадження сучасної мобільної технології виявлення прихованої інформації EyeDetect, розробником якої є міжнародна компанія Converus Inc. (США) будучи переконаними, що взаємне співробітництво буде сприяти ліпшому розумінню та більш тісним зв’язкам між ними країнами, підписали Меморандум про співпрацю в галузі освіти і науки.

Сторони уклали цей Меморандум, базуючись на тому, що лише активна співпраця закладів освіти та професійних технологічних організацій у світі, дає шанс забезпечити формування сучасної професії пов’язаної з роботою з іншими людьми (керівника компанії, служби безпеки, слідчого, прокурора, судді, адвоката тощо), створення стандартів роботи з метою виявлення прихованої інформації та проведення наукових досліджень в цій галузі.

Крім того, на замовлення наукового партнера технології EyeDetect в Україні кандидата психологічних наук, доцента Олега Назарова та за сприяння директора ТОВ “ФОРЕНЗІК ТЕКНОЛОДЖИС”, представника Converus Inc. і технології EyeDetect в Україні Дерріла Стреттона Булленса в період з 11 вересня по 16 жовтня 2019 року на базі університету був проведений навчальний дистанційний курс за програмою підготовки спеціалістів (тестувальник, адміністратор) з успішного проведення очно-моторних тестів на обман (EyeDetect) відповідно до встановлених стандартів та протоколів. Подальша співпраця буде тривати!