УНІВЕРСИТЕТ ІМ. П. ОРЛИКА ЗАПРОПОНУВАВ АБІТУРІЄНТАМ ЗАРОБЛЯТИ ВІД 10 000 ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ

Не чекай стипендію – зароби від 10 000 гривень на місяць!
У Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика впроваджена німецька модель дуального освіти: поєднання навчання з практичним «впровадженням» на підприємства, як всеукраїнського, так і світового рівня. В рамках такої моделі, в канікулярний час і на практиці, студенти проходять оплачувані закордонні стажування в Болгарії, Туреччині, Польщі, Чехії, Німеччини, Греції, Італії, ОАЕ …
Офіційно ув’язнені договори про співпрацю, перевірені роботодавці, відомі підприємства і реальний виробничий досвід є гарантами високопрофесійної підготовки, працевлаштування та кар’єрного зростання майбутніх фахівців.
Це унікальна можливість не тільки безпроблемно поєднувати практичну підготовку та навчання, а й заробити на оплату за навчання і стати фінансово незалежним.
В середньому, під час стажування, студенти заробляють від 400 до 1200 доларів на місяць плюс чайові, бонусні і преміальні надбавки. Витрати на переїзд також компенсуються роботодавцем. Обов’язково присутній страхування, організовано триразове харчування та проживання за рахунок приймаючої сторони.

Під час стажування, навіть у позаробочий час, всі студенти знаходяться під постійним контролем, як з боку роботодавця, так і з боку університету.
Деякі напрямки стажувань, наприклад в Туреччині і Болгарії, не вимагають знань іноземних мов і дають можливість учасникам стажування вже безпосередньо на місці почати вчити мову при спілкуванні з носіями мови, що більш ефективно. Всі програми стажувань включають в себе не тільки роботу, а й практичне навчання – тренінги, семінари, медіа-сесії, що допомагає набути професійних навичок «з нуля».
Теоретичне навчання плюс «занурення» в практичну діяльність за фахом за кордоном, можливість вдосконалити мовну підготовку, набути досвіду роботи в компаніях світового рівня, побачити світ і стати фінансово незалежним, – все це пропонує своїм абітурієнтам університет імені Пилипа Орлика.
ПРИЙОМ НА ЗАОЧНЕ, ВЕЧІРНЄ І ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ТРИВАЄ ДО 30 ЛИСТОПАДА 2019 року.
Університет ім. Пилипа Орлика здійснює підготовку за спеціальностями:
МОЛОДШИЙ ФАХІВЕЦЬ:
-Журналістіка
-Геодезія і землевпорядкування
-Облік та оподаткування
-Маркетинг
-Предпрінімательство, торгівля і
біржова діяльність
-Медсестрінство
БАКАЛАВР:
-Транспортні технології (автомобільний транспорт)
-Технології медичної діагностики і лікування
-Психологія
-Фізична терапія, Ерготерапія
-Геодезія та землевпорядкування
-Дошкільна освіта
-Початкова освіта
-Медсестринство
-Журналістика
-Туризм
МАГІСТР:
– Громадське здоров’я
-Фізична терапія, Ерготерапія
– Менеджмент
-Психологія
-Туризм
-право

Більш детальну інформацію абітурієнти можуть отримати в приймальній комісії за адресою: Котельна, 2, а також за телефонами: (0512) 593-001, (0512) 550-736, (050) 394-72-87.