АБІТУРІЄНТИ! ЦІНИ РОСТУТЬ! МИ ЗНАЄМО, ЯК ЇХ ЗУПИНИТИ!


АБІТУРІЄНТИ!
ЦІНИ РОСТУТЬ! МИ ЗНАЄМО, ЯК ЇХ ЗУПИНИТИ!
Аналітики прогнозують, що друга половина 2019 року стане досить складною і непередбачуваною. Її поствиборна хвиля торкнеться всіх сфер діяльності соціуму, зокрема і фінансово-економічної, що може знизити платіжну спроможність населення. Це торкнеться і можливостей здобути вищу освіту на контрактній формі навчання.

Неприємні нововведення для абітурієнтів та їх батьків торкнуться наступних аспектів.
По-перше, планується скорочення бюджетних місць на найбільш популярні спеціальності на користь держзамовлення на менш затребувані у молоді професії. При цьому, розглядається питання про те, що державне замовлення необхідно буде відпрацьовувати в місцях, визначених державою (https://m.facebook.com/groups/284339708674108/permalink/584878008620275/).
По-друге, оплата за навчання за контрактом може істотно підвищитися. Міністерство освіти і науки вимагає прибрати демпінгові, з їх точки зору, ціни і привести їх у відповідність із собівартістю і витратами держави на «бюджетників». А це означає, що вартість освіти для «контрактників» може збільшитися в кілька разів (https://m.facebook.com/groups/284339708674108/permalink/584878008620275/).
«Не може бути такого, що держава витрачає на навчання студента 26-27 тисяч гривень, а коледж, який входить до складу університету, набирає контрактників по 7-10 тисяч гривень. Демпінг завершується. У Законі України «Про державний бюджет» вже передбачені заходи з цього приводу », – зазначив Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров.
Уже в цьому році планується підвищити мінімальну вартість оплати за навчання до 23 тисяч гривень. І державний вуз не зможе знизити її на місцевому рівні.
В першу чергу, цінові зміни торкнуться найбільш затребуваних спеціальностей, таких як право, журналістика, архітектура і будівництво, інформаційні технології, сфера обслуговування, громадське управління і адміністрування, соціальні та поведінкові науки, гуманітарні науки, охорона здоров’я, фармація.

Університет імені Пилипа Орлика не має жорсткої залежності від цінової політики МОН і в квітні-червні пропонує абітурієнтам забронювати вартість навчання в 2019 році за ціною 2018. А далі, надходити на обрану спеціальність згідно з правилами вступної компанії -2019 року.
Надходження, в рамках даної програми, можливо на наступні рівні і спеціальності:

МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ:
Фармація, промислова фармація
право
Комп’ютерна інженерія
Журналістика
Готельно-ресторанна справа
Геодезія та землеустрій
Фінанси, банківська справа і страхування
Облік та оподаткування
маркетинг
Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
Медсестринство

БАКАЛАВР:
Транспортні технології (автомобільний транспорт)
Технології медичної діагностики і лікування
Фінанси, банківська справа і страхування
Психологія
Фізична терапія, Ерготерапія
Готельно-ресторанна справа
Геодезія та землеустрій
Комп’ютерна інженерія
Дошкільна освіта
Початкову освіту
Медсестринство
Журналістика
Фармація, промислова фармація
туризм
право

МАГІСТР:
Фінанси, банківська справа і страхування
Фізична терапія, Ерготерапія
Фармація, промислова фармація
Готельно-ресторанна справа
Комп’ютерна інженерія
Психологія
туризм
право

Крім того, університет імені Пилипа Орлика забезпечує студентам можливість заробляти на своє навчання. Університет надає унікальну можливість закордонних стажувань двічі в рік в Болгарії, Туреччині, Хорватії, Польщі, Чехії, Німеччини, ОАЕ, Сінгапурі. Програма стажувань, для вступників цього року, починається з 20 липня.
Додаткову інформацію щодо програми бронювання місць можна отримати в приймальній комісії університету: м. Миколаїв, вул. Котельна, 2, телефон 0512-59-30-01, 55-07-36, 050-394-72-87, сайт mku.edu.ua