Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

В УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ПИЛИПА ОРЛИКА ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВИПУСК 6 СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ МАГІСТРІВ

У Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика здійснюється підготовка магістрів за спеціальностями, які надзвичайно престижні та затребувані на ринку праці за галузями знань «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Право», «Інформаційні технології», «Охорона здоров’я», «Сфера обслуговування», «Фармація».

23 березня відбувся перший випуск. Дипломи магістра отримали випускники спеціальностей «Право», «Психологія», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Фізична терапія та ерготерапія», «Фінанси, банківська справа, страхування».

Наукове наставництво магістрів здійснювали відомі в українських і міжнародних наукових колах профільні фахівці: доктори психологічних наук, професори Н.О. Євдокимова, Н.Б. Іванцова, доктори юридичних наук, професори О.А. Кириченко, Б.Д. Леонов, доктори економічних наук, професора О.Б. Звягінцева, І.А. Соловьйов, доктори медичних наук, професори Ю.А. Ромаскевич, В.Д. Лук’янчук, З.В. Мітелева, доктор історичних наук, професор С.В. Пронь, професори А.Г. Михайлик, О.Ю. Єганов і багато інших.

Більшість тем магістерських робіт відрізняються високою соціальною актуальністю, наприклад «Психологічний супровід онкохворих дітей в умовах медичного закладу», «Аналіз діяльності Недержавних Пенсійних Фондів і перспективи їх подальшого розвитку», «Управління ризиками в комерційній діяльності суб’єктів господарювання», «Військові злочини. Загострення й збільшення військових злочинів під час проведення ООС і бойових дій»,«Торгівля людьми як міжнародна проблема сучасності: принципи, масштаби, наслідки, методи протидії»,«Стратегічний підхід до управління підприємствами готельного господарства»,«Дослідження ефективності державного регулювання туристичної сфери в Україні».

Основоположним концептом магістерських програм з готельно-ресторанної справи став принцип часткового або повного «занурення», за допомогою зарубіжних стажувань у Болгарії, Туреччині, Німеччині.

Відкриваючи урочистий захід, перший проректор Вікторія Гарькава зазначила, що випускники-магістри – це еліта країни, інноваційно-орієнтовані фахівці, що вміло реалізують себе у науці, юридичній, економічній сфері, готельно-ресторанному бізнесі, туризмі, психології, охороні здоров’я.

Проректор з наукової та міжнародної діяльності Наталія Євдокимова тепло і сердечно привітала магістрів з успішним завершенням навчання та побажала їм удачі, успіху на професійній ниві, постійного розвитку та вдосконалення професійних навичок.

«Звичайно, важко, але за допомогою наших викладачів нам вдалося досягти запланованих результатів. Найкращий університет, найкращий колектив, викладацький склад, гарна група. Хочемо висловити величезну подяку університету за ці роки», –  захоплено діляться враженнями колишні магістранти, висловлюючи свою щиру подяку педагогам за вкладені у них знання й вміння.

На урочистому врученні дипломи магістрів отримали представники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Управління Пенсійного фонду, апеляційного суду, військової прокуратури, Головного управління Національної поліції, Державної виконавчої служби, ТОВ СП «Нібулон», АТ «Акцент-банк», судноплавної компанії «Укрферрі», круїзного лайнера «Marco Polo», одеських кафе «Pizza Gril» і «Радіоактив» та багато інших.

«Навчання у магістратурі відкриває нові можливості для розвитку кар’єри та нові горизонти отримання знань. У резюме магістра більше шансів бути розглянутим директором, а у його власника – отримати цікаву та гарно оплачувану роботу», – констатує магістр права Аліна Юрченко.

«Роки навчання спочатку на бакалавраті, потім у магістратурі минули, – і це були найчудовіші роки в нашому житті. Хоча тепер ми маємо унікальну можливість, не здаючи ЗНО, отримати ще одну ступінь магістра за іншою спеціальністю», – з посмішкою говорить Анна Ухмановская, магістр спеціальності «Фізична терапія та ерготерапія».

У МКУ ім. П. Орлика здійснюється навчання у магістратурі за такими спеціальностями і спеціалізаціями:

Психологія

– медична та клінічна психологія;

– військова психологія та соціально-психологічна реабілітація;

– психологія у дошкільній і початковій освіті.

Фізична терапія, ерготерапія

– управління установами спорту і фізичної реабілітації;

– медико-психологічна реабілітація;

– курортологія і туризм;

– правове забезпечення охорони здоров’я;

Право

– правове регулювання господарської діяльності;

– адміністративне право та адміністративна відповідальність;

Туризм

– туризм в системах готельно-ресторанного бізнесу;

– міжнародний туризм і туристичні технології у світовому туризмі;

Готельно-ресторанна справа

– управління в організаціях готельно-ресторанного господарства;

– міжнародний туристичний і готельно-ресторанний бізнес;

Фармація. промислова фармація

– фармацевтична діяльність;

– організація роботи аптеки та аптечної мережі;

Фінанси, банківська справа, страхування

– галузеве управління та адміністрування;

– правове регулювання відносин власності;

Комп’ютерна інженерія

– спеціалізовані комп’ютерні системи;

– захист баз даних в економічних, судових і нотаріальних системах;

– ІТ-менеджмент і маркетинг.

Більш детальну інформацію абітурієнти можуть отримати у приймальній комісії за адресою: м. Миколаїв, вул. Котельна, 2, або за телефоном (0512) 55-07-36, (050) 394-72-87, (0512) 59-30-01.

Нагадаємо, розроблена фахівцями Університету ім. П. Орлика модель покрокового навчання на різних освітніх рівнях дозволяє випускникам шкіл почати навчання у ВНЗ сьогодні, застрахувавши себе від результатів ЗНО.