ВСТИГНУТИ В ОСТАННІЙ ВАГОН, – ПРЕДСТАВЛЕНІ МОДЕЛІ ВСТУПУ ДО ВНЗ, ЯКІ ДІЮТЬ У 2019 ОСТАННІЙ РАЗ

ВСТИГНУТИ В ОСТАННІЙ ВАГОН, –
ПРЕДСТАВЛЕНІ МОДЕЛІ ВСТУПУ ДО ВНЗ, ЯКІ ДІЮТЬ У 2019 ОСТАННІЙ РАЗ
2019 рік, це останній рік набору на рівень «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ». Далі, згідно з нормами реформи освіти, цей рівень буде ліквідовано.
Кому в 2019 році варто використовувати останній шанс отримати вищу освіту, вступивши на рівень «молодший спеціаліст»?
На це питання дають відповідь фахівці приймальної комісії університету ім. Пилипа Орлика:

Випускникам базової школи (9 класів) минулих років, які, з різних причин, які не закінчили 11 класів.
2019 рік у останній раз дозволяє, на основі свідоцтва про закінчення 9 класів, отримати необхідний рівень освіти від молодшого спеціаліста до магістра, що не закінчуючи 11 класів школи.
Учням сьогоднішніх 9-10 класів, які бажають раніше отримати доступ до професійної діяльності і застрахувати себе від можливих проблем здачі ЗНО, після закінчення 11 класів.
Така можливість вступу до вузу є у них тільки цього літа.
Випускникам 11 класів, які не впевненим у високих балах ЗНО, або мають сертифікати минулих років з невисокими балами. Тільки в 2019 році вони зможуть вступити на рівень молодшого спеціаліста, де вимоги до вступних балів значно нижче.
У 2020 році така модель надходження стане неможливою, в зв’язку з відсутністю самого рівня «молодший спеціаліст».
Випускникам 11 класів минулих років, яким потрібна вища освіта, але немає сертифікатів ЗНО та можливості їх отримати з різних причин (застарілі знання, що не відповідають новим вимогам і т.д.).
Для них тільки 2019 рік представляє відразу 2 моделі здобуття вищої освіти
А) для вступу на освітній рівень «молодший спеціаліст» досить надати своє свідоцтво про закінчення 9 класів і пройти вступні іспити безпосередньо у вузі.
(Варто врахувати, що в даній моделі строк навчання збільшується на один рік).
Б) вступити з атестатом про закінчення 11 класів на робочу професію за спорідненою спеціальністю з коротким терміном навчання (від 3 до 6 місяців) і, вже восени, коли набір на заочну форму навчання ще проходить за правилами 2019 року, вступити на 1 курс освітнього рівня « молодший спеціаліст »зі скороченим терміном навчання.
Випускникам ПТУ, які мають диплом «кваліфікованого робітника».
2019 рік є для них останнім, що дає можливість вступити на перший курс рівня «молодший спеціаліст», зі скороченим терміном навчання, та й в цілому, продовжити навчання на рівні вищої освіти з досить комфортними умовами.
Варто зазначити, що новації 2020 року торкнуться не тільки рівня «молодший спеціаліст»:
– якщо в 2019 році граничний бал на вступ до вузу встановлено на спеціальності медичного та правового спрямування, то з 2020 року планується його введення на всі спеціальності;
– ЗНО з математики та фізики з 2020 року планується зробити обов’язковою для більшості вузівських спеціальностей;
– надходження на бакалаврат, після рівня «молодший спеціаліст» з 2020 року буде можливим тільки за умови здачі ЗНО з української мови.
Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика, для бажаючих отримати престижну і затребувану спеціальність, пропонує навчання на всіх освітніх рівнях від робітничої професії до магістратури:
РОБОЧА ПРОФЕСІЯ:
Молодша медична сестра по догляду за хворими
Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу
діловод
Стюард
Касир (на підприємстві, в установі, організації)
паспортист
охоронець
МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ:
Журналістика
Геодезія та землеустрій
Облік та оподаткування
маркетинг
Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
Медсестринство

БАКАЛАВР:
Транспортні технології (автомобільний транспорт)
Технології медичної діагностики і лікування
Психологія
Фізична терапія, Ерготерапія
Геодезія та землеустрій
Дошкільна освіта
Початкову освіту
Медсестринство
Журналістика
туризм

МАГІСТР:
Фізична терапія, Ерготерапія
Психологія
туризм
право

Нагадуємо, що з 17.04 по 01.07.2019 р В університеті імені П. Орлика діє програма бронювання місць в 2019 році за цінами 2018.
Додаткову інформацію можна отримати в приймальній комісії університету: м. Миколаїв, ул. Котельна, 2, телефон 0512-59-30-01, 55-07-36, 050-394-72-87, сайт mku.edu.ua