СТУДЕНТИ МКУ ІМЕНІ ПИЛИПА ОРЛИКА СПІЛЬНО ІЗ ГРУПОЮ «5NIZZA» ПРИВІТАЛИ СТУДЕНТІВ ІЗ ТЕТЯНИНИМ ДНЕМ

25 січня, традиційно, відзначається Тетянин день або День студента.

Для привітання орликівці вибрали відому пісню групи «5nizza», перетворивши її на своєрідний студентський гімн.

«Студентське життя – це особливий час, сповнений винятковою енергією дії, спрагою осягнення світу й накопичення знань, це період відкриттів, яскравих вражень, різноманітних зустрічей та нових знайомств. Студентська пора не обмежується лише вивченням дисциплін, лекціями, семінарами та контрольними роботами, у цей період є можливість розкрити себе та свої здібності », – наголошується у повідомленні ініціативної групи, що створила відеопривітання.

Сподіваємося, що жартівливий студентський гімн додасть барвів та радості у життя студентів нашого міста, – повідомили у прес-центрі університету.