В Міжнародному класичному університеті імені П. Орлика проліцензовано нову спеціальність

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика відкриває нову спеціальність «Дошкільна освіта» зі спеціалізаціями «Психологія в дошкільних установах освіти», «Основи дефектології та логопедії», «Навчання іноземної мови в дошкільних закладах освіти».

Це стало можливим, завдяки високопрофесійному кадровому складу університету, а також, наявності в структурі університету одного з найкращих дошкільних закладів міста, дитячого садка «Гранд-Гіпаніс». Саме завдяки діючій практичній базі підготовка майбутніх фахівців може стати найбільш ефективною і цілеспрямованою.

Випускники даної спеціальності зможуть, по закінченню вузу, працювати на посадах:

• вихователя в дошкільних установах;
• соціального вихователя по роботі з дітьми-інвалідами;
• асистента вчителя реабілітолога;
• педагога валеолога;
• психолога дитячого садка;
• вчителя іноземної мови в дитячому садку;
• логопеда;
• дефектолога.

У прес-центрі університету нагадали, також, що до кінця грудня абітурієнти можуть вступити на заочну, вечірню та дистанційну форму навчання за всіма спеціальностями проліцензірованим і акредитованим в університеті, а це:

Кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст»:  • Журналістика • Право • Підприємництво, торгівля і біржова діяльність  Облік та оподаткування • Маркетинг • Комп’ютерна інженерія • Фінанси, банківська справа і страхування • Бухгалтерський облік • Геодезія та землеустрій • Медсестринство • Фармація, промислова фармація • Готельно-ресторанна справа.

Кваліфікаційний рівень «бакалавр»: • Медсестринство • Технології медичної діагностики і лікування • Фармація, промислова фармація • Фізична терапія, Ерготерапія • Готельно-ресторанна справа • Транспортні технології (автомобільний транспорт) • Психологія • Дошкільна освіта • Фінанси, банківська справа і страхування • Комп’ютерна інженерія • Геодезія та землеустрій • туризм • Право.

Кваліфікаційний рівень «магістр»: • Фізична терапія, Ерготерапія • Готельно-ресторанна справа • Психологія • Фінанси, банківська справа і страхування • Туризм • Право • Фармація, промислова фармація.

Аспірантура: • Психологія.

Більш детальну інформацію можна отримати в приймальній комісії університету. Наша адреса: м. Миколаїв, ул. Котельна, 2, телефон приймальної комісії (0512) 59-30-01, 050-394-72-87