Освіта-сьогодні! Кар’єра – завтра! Успіх – завжди!

Про функції патрульної поліції та ставлення молоді до новоствореної служби говорили у Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика.

10 жовтня до навчального закладу завітали на відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Поліцейська служба» інспектори у зв’язках з громадськістю Юлія Рябокінь та Максим Тимців. Діалог відбувся в рамках правової освіти та виховання молоді. Патрульні поліцейські поділилися зі студентами практичним досвідом втілення Закону України «Про Національну поліцію» (від 02.07.2015 № 580-VIII).

Патрульні Миколаєва розповіли студентам про свій шлях до нової професії. Хтось працював у торгівлі, банківській сфері, а дехто вступив до лав поліцейських, щойно закінчивши навчальний заклад чи навіть ще будучи студентом.

«Патрульний поліцейський – це не просто професія, це спосіб життя. Ми своїм прикладом надихаємо інших на те, що потрібно змінювати країну і змінюватися самому», – говорить Юлія Рябоконь.

За їхніми словами, для бажаючих працювати в поліції передусім потрібно усвідомити роль цієї служби. «Одна з основних функцій поліції – це сервісна служба. Поліцейський – насамперед друг і помічник», – акцентують патрульні.


Зокрема, гості розповіли про будні миколаївських поліцейських, перспективи реформування законодавства про Національну поліцію. Студенти активно долучалися до діалогу з правоохоронцями, задавали запитання.

За словами студентів, молодь схвально ставиться до реформ у правоохоронних органах, підтримує прозору систему формування кадрового складу і сподівається, интернет казино на gamset.org, що поліцейські дійсно будуть захисниками для громадян.

Наприкінці заходу патрульні подякували керівництву університету за можливість поспілкуватися зі студентами, почути від них побажання й рекомендації.