Миколаївська книга

21 квітня у Центральній міській бібліотеці імені М.Л.Кропивницького розпочала свою роботу 13-та виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга – 2015». На виставці представлені 18 миколаївських видавництв.
Після урочистого відкриття виставки відвідувачі бібліотеки та шановні гості мали змогу взяти участь у новому форматі роботи – театралізованому. Захід «Сучасна українська драматургія. Нерекомендований Вербець» дав змогу миколаївцям познайомитися з драматичними творами відомого миколаївського актора Альберта Вербеця. Студенти нашого вузу неодноразово бачили його у виставах Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру. Блискучий актор, заслужений артист виявився хорошим драматургом. Його підтримали директор театру М.А.Кравченко та актори театру, які представили роботи свого колеги.

XXFkj_M5rfk YGL6gKTelNQ

Другий тематичний день виставки, 22 квітня мав назву «Історико-краєзнавча книга». Дискусія «Літературне краєзнавство. Як об’єднати небайдужих» відбулася в Науково-педагогічній бібліотеці. Вона була справді «гарячою». Провідні миколаївські видавці, бібліотекарі міста та області, науковці, краєзнавці, представники громадських організацій, звичайні громадяни говорили про те, які проблеми має краєзнавство Миколаївщини і внесли деякі пропозиції щодо видавництва краєзнавчої літератури на розгляд депутатам міської ради. Особливо емоційним, сповненим душевного болю був виступ І.О. Гудим, з якою наші студенти підтримують дружні зв’язки, адже цьогоріч студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» проходили практику у її видавництві.

D7bTAUS0I-M 2jt4LmIX97Y

Цього ж дня відбулося ще 2 заходи в межах виставки. У Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся літературно-публіцистичний подіум «Ми – мариністи» до 5-річчя Всеукраїнського союзу письменників-мариністів.

F-ENQTScGUA NsVhcPBI2x8

Тележурналістка Інга Хоржевська провела захід «Книга на екранах популярних телевізійних проектів». Мова йшла про телевізійні програми «Справа номер», «Пам’ять священна» телеканалу Миколаїв.
Живе спілкування з відомими людьми заохочує до читання, вивчення історії рідного краю, дає творче натхнення.

NjFPKpXkRZM sCIl_jWSkvU

Виставка працюватиме до 24 квітня! Поспішайте відвідати хороші змістовні заходи та зустрітися з цікавими людьми!

Q6V06qLGAuY tV4BWc5wpSQ

Інформацію підготувала