Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Бібліотека в нашому житті

Бібліотека… Непорушні ряди книжкових полиць містять в собі численні розповіді про людське життя, непримиренну боротьбу ідей, нестримний науковий пошук, насолоду прекрасним, отримання знань, розваг та ін.

фото-1_040315121827 фото-2_040315121851

Сьогоднішній день приголомшує нас лавиною інформації. Як же її засвоїти, обрати найголовніше? Для цього й існує бібліотека та бібліотекар, який своєчасно порекомендує потрібну книгу, навчить правильно нею користуватися. Приходьте до нашої бібліотеки і ви отримаєте вичерпну інформацію з питань, які вас цікавлять. Пропонуємо вам рекомендаційні бесіди, бесіди про прочитане, індивідуальні консультації біля виставок, біля книжкових полиць відкритого доступу, біля каталогів та картотек.

фото-3_040315121917 фото-4_040315121934

Консультація – це порада бібліотекаря з питання, пов’язаного з вибором літератури. Під час консультації бібліотекар пояснить призначення довідкового апарату книги, вступної статті до неї, роз’яснить основні положення.

В творчій лабораторії бібліотеки накопичений величезний досвід проведення різноманітних заходів, із врахуванням професійних, інтелектуальних та рекреативних запитів читача.

У нас ви можете потрапити на свята книги, книжкові карнавали, бібліотечні походи чи агітаційно-пропагандистські акції, літературні суди, літературні ігри (конкурси, вікторини, подорожі за книгами), усні журнали, театральні вистави, тематичні літературні вечори, читацькі конференції, бібліографічні огляди, обговорення неопублікованої літератури; побачити й почути ще багато цікавого.

фото-5_040315122016 фото-6_040315122031

Книжкова виставка – широко поширена в бібліотеці оперативна форма масової роботи. Виставки бувають тематичними, жанровими, присвяченими певному виду літератури, творчості одного письменника та ін.

Виставка експонується протягом певного часу. Вона має на меті викликати у читача зацікавлення літературою, а також питаннями та темами, які раніше не були предметом його уваги. Виставка також показує читачам як багато є в бібліотеці книг, журналів і газет, в яких можна відшукати відповіді на численні питання, що їх цікавлять.

Огляд – це усна розповідь про книги та інші книжкові видання, зміст яких підказується подіями суспільно-політичного життя нашої країни та світу а також прагненням порекомендувати кращі твори сучасної та класичної літератури.

Огляд може бути жанровим (новинок поезії, прози), монографічним (присвяченим творчості окремого письменника), на допомогу вивчення однієї з навчальних дисциплін та ін.

фото-7_040315122054 фото-8_040315122115

Обговорення книг – це вільна дискусія, своєрідний колективний роздум про твори художньої літератури.

Наша мета – навчити читача грамотно самостійно працювати з книгою, вміти знаходити потрібну інформацію, використовуючи всі засоби, наявні в нашій бібліотеці.